Rreth Nesh

Home

Rreth Nesh

Hotel Esbjerg


Për të shijuar plotësisht pushimet tuaja…

Rreth Nesh

Shijoni një Eksperiencë LuksozeE vendosur në Vlorë, 3.7 km nga Plazhi i Vjetër, Hotel Esbjerg ofron akomodim me WiFi falas dhe parkim privat falas.

Hoteli ka dhoma familjare. Hoteli do t'u sigurojë mysafirëve dhoma me ajër të kondicionuar që ofrojnë një tavolinë, një kasafortë, një TV me ekran të sheshtë, një ballkon dhe një banjo private me bidet.

Të gjitha njësitë në Esbjerg Hotel janë të pajisura me një zonë ndenjëse. Një mëngjes kontinental është në dispozicion çdo ditë në akomodim. Kuzum Baba është 5 km nga Esbjerg Hotel, ndërsa Sheshi i Pavarësisë është 5 km larg.


FACILITETET

Çfarë Ne Ofrojmë për Klientët Tanë

01


Dhoma Familjare

02


Restorant

03


Bregdet

04


Mëngjes

KËNAQËSIA E MYSAFIRËVE